Arslanlıspor tek yürek!

Önümüzdeki sezon 2’inci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Arslanlı Gençlik ve Spor Kulübü’nde görev dağılımı yapıldı. Sezona şampiyonluk parolasıyla başlamak isteyen yeşil beyazlı takımın kulüp başkanı Hakan Tekeoğlu, sosyal medya hesabından herkesi tek yürek olmaya çağırdı.

reklam
30 Eylül 2016 0
reklam

123
Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Arslanlıspor’da yeni sezon önce görev dağılımı yapıldı. Arslanlıspor Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya başkan Hakan Tekeoğlu’nun yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve bazı taraftarlar da katıldı. Yapılan görev dağılımında Ali Sevim Başkan Vekili, Murat Sarıoğlu Genel Kaptan, Levent Dankı ve Sedat Pehlivan A Takım Sorumluluğu görevlerine getirildi.
Toplantının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan başkan Tekeoğlu, şu ifadeleri kullandı;
‘’ARSLANLISPOR İÇİN HERKES TEK YÜREK… Bilindiği üzere 15 yıldır çürümeye terkedilen geçmişi başarılarla dolu kulübümüzü küllerinden yeniden yarattık.
Kulübün kurulduğu günden itibaren bugüne kadar yapılanarak, şuan ki Nazilli amatör kulüplerinden daha iyi bir hale geldik.
Gerek yazılı basın, gerek sosyal medya aracılığı ile Arslanlı’mızın adını en üst seviyede herkese ezberlettik.
Bugün geçmişi başarılarla dolu bu şanlı maziyi tekrar el birliği ile
ayağa kaldırmak için toplandık.
Amacımız Arslanlı sevdalısı herkesin elini taşın altına sokmasını istedik, 20 yıllık şampiyonluk özlemini bu yıl son vererek o kupayı Arslanlı’mıza getirmek için bir olmaya birlik olmaya herkesi davet ettik.
Katılım çok güzeldi. Takımıza sahip çıkması gereken herkes oradaydı. Yönetim kurulum adına bu göreve değerli vaktini ayırıp gelen herkese teşekkür ediyorum.
Görev dağılımı çizelgemizi oluşturarak, herkesin görevini en iyi şekilde ifa edeceği düşüncesi ile daha kurumsal bir anlayış içinde yeni sezon için çalışmalara bugünde itibaren başladığımızı kamuoyu ile paylaşmaktan gurur duyarız.’’
14372316_10154495945998426_5371030699565464543_o

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam