Asi Kankalar’dan yaşananlara tepki

Aydınspor 1923 taraftar grubu Asi Kankalar, Hüseyin Aksu Tesisleri’ne gelerek Kulüp Başkanı Hüsamettin Artan’a destek verdi. Taraftarlar, son dönemde kulüp üzerinde baskı kurmaya çalışanlara tepki gösterdi.

27 Ağustos 2018 - 16:46 0
reklam
Aydınspor taraftar grubu Asi Knakalar, Hüseyin Aksu Tesisleri’ne gelerek kulüp üzerinde baskı kurmaya çalışan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na tepki gösterdi. Taraftarlar, her türlü olumsuzluğa karşı mücadelesini devam ettiren Kulüp Başkanı Hüsamettin Artan’a destek çıktı.
AYDINSPOR 1923 SİZE NE YAPTI
Taraftarlar adına açıklamada bulunan Tayfun Ünal, “Çok değil, 9 yıl önce ‘büyük bir umut’ olarak kurulan Aydınspor 1923’ün adım adım getirildiği durum ve son olarak Kurban Bayramı öncesinde yaşadıkları ortadadır. Kulübümüzün suyunu kesen zihniyet, tüm Türkiye önünde canımızdan çok sevdiğimiz takımımızın adını lekelemiştir. Yaşanan olayların ardından gelişmeleri hayretle takip etmekteyiz. Aydın’ın birçok ilçesinden belediye başkanı adeta Aydınspor’umuzun düşmanıymışçasına açıklamalar yapmıştır. Aydınspor’umuz size ne yaptı? Bu kulüpte siyaset falan yapılmıyor. Asıl siyaseti kurulduğu andan bugüne kadar siz yapmadınız mı? Aydınspor’u yeterince siyasi malzeme yapıp etinden suyundan kullanıp işiniz bitince de bir kenara atmadınız mı? Daha ne istiyorsunuz bu kulüpten? Aydınspor 1923 üzerinden siyaset yapmayı ne zaman bırakacaksınız?” ifadelerini kullandı.
“DÜŞTÜĞÜMÜZ YERDEN KALKACAĞIZ”
Aydınspor 1923’ün büyük bir aile olduğunu hatırlatan Ünal, “Geçmişte bulunduğu liglerde seyirci rekorları kıran, deplasmana binlerce kişi giden biz taraftarlar ailelerimizle birlikte Aydın ve ilçelerinde en az 120 bin kişilik büyük bir aileyiz. Bu aile gücünü birleştirdiğinde neleri başardığını ve yine başaracağını herkese göstereceğiz. Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bu kulübü ayakta tutan, gecesini gündüzünü bu kulüp için harcayan başkanımızın her daim arkasındayız” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-