Aşkını reddeden sevgilisinin ellerini kelepçeledi…!

Kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisine hain bir plan kurarak ormanlık alana götüren 23 yaşındaki genç, ellerini kelepçelediği kıza tecavüz etti. Denizli’nin Acıpayam ilçesinde yaşanan bu olay, vatandaşı ayağa kaldırdı.

reklam
09 Haziran 2016 0
reklam

Denizli’nin Acıpayam ilçesi çok konuşulacak bir tecavüz olayıyla çalkalanıyor. Kendisinden ayrılmak isteyen 17 yaşındaki sevgilisi lise öğrencisi Ö.K’yi ormanlık alana götüren 23 yaşındaki Abdurrahman A., ellerini kelepçeledikten sonra çaresiz kıza tecavüz etti. İğrenç olay genç kızın yaşadıklarını ailesine anlatmasıyla ortaya çıktı.

Acıpayam ilçesinde büyük tepkiye yol açan tecavüz olayı edinilen bilgiye göre şöyle gelişti; Kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisini arayarak son bir kez buluşmak istediğini söyleyen Abdurrahman A’nın ısrarlarını kabul eden 17 yaşındaki lise öğrencisi Ö.K, başına geleceklerden habersiz eski sevgilisinin kullandığı minibüse bindi.

Bir süre minibüste Ö.K ile konuşan 23 yaşındaki öfkeli aşık, sevgilisini ikna edemeyince çamlık olarak bilinen ıssız alana doğru yöneldi. Burada talihsiz kızı ellerinden kelepçeleyen gözü dönmüş aşık, Ö.K’ye tecavüz etti. 

TECAVÜZ DEHŞETİNİ AİLESİNE ANLATTI

Yaşadığı dehşeti gözyaşları içinde ailesine anlatan Ö.K, jandarmaya giderek şikayetçi oldu. Bunun üzerine gözaltına alınan Abdurrahman A., mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Tecavüz olayının yaşandığı Alaaddin Mahallesi Muhtarı Bekir Akyürek yaptığı açıklamada, ilçelerinde yaşanan bu olay nedeniyle üzgün olduklarını belirtti. Akyürek, tecavüz olayını duyduğu an aklına Özgecan Aslan hadisesinin geldiğini aktardı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam