Aslan yattığı yerden belli olur!

Nazilli’de birçok sosyal aktiviteyi içinde barındıran Sümerpark rekreasyon alanı, ziyaretçilerin geride bıraktığı çöpler nedeniyle kötü görüntülere sahne oluyor. Çevre dostları, sorumsuz vatandaşların oluşturduğu kötü manzaradan oldukça şikayetçi!

reklam
17 Ekim 2016 0
reklam

3b96a69a-9672-49b8-b3e7-698dc75e1d28

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Özellikle hafta sonları Nazillilerin yoğun ilgi gösterdiği Sümerpark rekreasyon alanında vakit geçiren sorumsuz vatandaşların bıraktığı çöpler, ortaya utanç verici görüntülerin çıkmasına sebep oldu. Yiyip içtikleri malzemelerin atıklarını 15 metre yakınındaki çöp tenekelerine atmak yerine masada bırakmayı tercih eden sorumsuz vatandaşlar çevre dostu insanların büyük tepkisine neden oldu.

NASIL BULMAK İSTİYORSANIZ ÖYLE BIRAKIN!
Hafta sonu tatilini ailesiyle birlikte Sümerpark’ta geçiren duyarlı vatandaşlar kötü manzarayı görünce büyük tepki gösterdi. Çocuklarıyla birlikte Hayvanat Bahçesi’ni gezdikten sonra piknik yapmak için oturma banklarının olduğu alana geldiğini söyleyen Kemal K. isimli vatandaş, “Nazilli’mizin en güzel yerlerinden biri olan Sümerpark’a sık sık geliyorum ama karşılaştığımız bu kötü manzara bizleri hayal kırıklığına uğratıyor. Parkın her yerinde onlarca çöp tenekesi olmasına rağmen bazı vatandaşlar çöplerini masaların üzerinde bırakıyor ya da yerlere atıyor. Bu hem insana hem de hayvana saygısızlıktır. Buraya geldiğinizde nasıl bulmak istiyorsanız, öyle bırakın. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok, özellikle de çocuklarımızın sağlığıyla oynamaya hakkınız yok” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam