Atabay, partiden ayrılanları hedef aldı

Didim Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Ahmet Deniz Atabay üstü kapalı bir şekilde CHP’den ayrılanları hedef aldı. “Partiyi terk etmeden başka yerlere yelken açmadan, kaçmadan dimdik duracağız.” diyen Atabay, seçilememesi durumunda CHP saflarında mücadele etmeye devam edeceğini söyledi.

14 Mart 2019 - 13:26 0
reklam

Didim Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Ahmet Deniz Atabay, projeleri ve çalışma ekibini tanıttı. CHP’li Belediye Başkan Adayı Ahmet Deniz Atabay, seçim çalışmaları kapsamında projelerini ve çalışma ekibini tanıttı. Eşi Tuna Atabay ile vatandaşları selamlayan Atabay, konuşmasında demokrasi mücadelesi verdiklerini söyledi. Atabay, “Yüce önder Atatürk’ün bu topraklardan silinmemesi noktasındaki mücadeledir.” dedi.

Kaçmadan, partiyi terk etmeden başka yerlere yelken açmadan dimdik duracaklarını ifade eden Atabay, “Görevimizi yaparız, halk bize git dediğinde selamımızı çakar, CHP saflarında mücadelemizi devam ederiz. Bu böyle biline” şeklinde konuştu. “Didim’e ilaç aranıyor” şeklindeki söylemleri değerlendiren Atabay, “Didim hasta değil ki! Didim’deki insanlar sağlıklı, yüzler pırıl pırıl gözler çakmak çakmak Herkesin gözleri mavi, saçları sarı, ne ilacı bu” ifadesini kullandı. Atabay, daha sonra sinevizyon eşliğinde yeni projelerini tanıttı. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-