”Atabay sen kimi kandırıyorsun!”

MHP İlçe Başkanı Fikret Alkaya, yerel bir gazeteye yaptığı açıklamada Didim’de 500 bin kişiye hizmet vermekle övünen Belediye Başkanına seslenip “Sen kimi kandırıyorsun Atabay!” dedi.

24 Ağustos 2018 - 16:04 0
reklam

Oktay ÇİFTÇİ/Manşet Aydın-DİDİM- MHP Didim İlçe Teşkilatında gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Fikret Alkaya, Belediye Başkanı Atabay’ı eleştirip hizmetlerindeki yetersizliğe vurgu yaptı.

Yerel bir gazetedeki demecinde Didim’de 500 bin kişiye hizmet vermekle övünen Başkan Atabay’a cevap veren Alkaya,
“Atabay, Allah’tan kork ya, biz bu Didim’de yaşamıyor muyuz? Git Akbük’te, Mavişehir’de sokaklara gir, gör oraların halini. Ben Akbük’te oturuyorum, oradan buraya bir buçuk saatte geliyorum.

“HERKES HADDİNİ BİLECEK”
Git bi deniz kenarında çadırlarda kalanları gör! Su yok, tuvalet yok, duş yok. Bir gel gör bunları sonra hizmetten bahset. Eğer sen gelmiyorsan ben araba göndereyim beraber gidelim Akbük’e, Mavişehir’e Fevzipaşa’ya oraların halini bir gör. Sen kimi kandırıyorsun Atabay. Sağa sola dört tane pankart asmakla hizmet olmuyor. Şu kadar trilyon Didim’e yardım yaptım demekle olmuyor. Millet hizmet bekliyor. Herkes haddini bilecek.” dedi.

“ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nu da eleştiren Alkaya, “Nerede yatırım siz çocuk mu kandırıyorsunuz. Şapka düştü kel göründü. Biz uyumuyoruz, çalışıyoruz. Bir iki konser vermekle hizmet yapılmaz. Konser bu milletin karnını doyurmuyor.” diye konuştu.

OYUNLARLA KARŞI KARŞIYA KALDIK
Didim’de zor bir seçim atlattıkları değerlendirmesini yapan Alkaya, “Çeşitli oyunlarla karşı karşıya kaldık. Çalışma yapamadık sandıklara gidemedik. Buna rağmen Didim gibi kozmopolitik bir yerde 3 bin 307 tane ülküdaşımızın olduğunu öğrendik bunun gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Herkesi kucaklayacak projeler ürettiklerini belirten Alkaya, Belediye Başkan adayı Eda Yücel İlhan Seçildikten sonra tüm Didim’in Belediye Başkanı olması için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-