Atatürk bulvarı karıştı!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde şehir içi minibüsten inerken küçük çocuğu yola düşen anne çılgına döndü. Atatürk Bulvarında meydana gelen olay sonrasında yaşananlar ise çevredeki vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla izlendi.

reklam
15 Ekim 2016 0
reklam

18e273d5-26f8-45a8-938e-237cb2ab8f50

Emre SARITEKNECİ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Aydın’ın Nazilli ilçesinde şehir içi minibüsle seyahat eden bir anne, durakta inmekte gecikince küçük çocuğu hareket eden aracın açık kapısından yola düştü.

Olay, Altıntaş Mahallesi Atatürk Bulvarı Koca Cami mevkiinde meydana geldi. İlçe merkezine gelmek için kızı ve küçük oğlu ile şehir içi minibüse binen roman anne, Uzunçarşı ‘ya yakın bir durakta inmek istedi. Ancak inmekte geciken annenin 3 yaşlarındaki çocuğu hareket halindeki minibüsün açık kapısından yola düştü.

Bir anda neye uğradığını şaşıran anne öfkeden deliye döndü. Vatandaşların uyarısı üzerine duran minibüsten inen öfkeli anne ile kızı, küçük çocuğu yerden kaldırarak durumunu kontrol etti. Düşmenin etkisiyle canı yanan minik yavrunun ağlamasıyla iyice sinirlene anne, minibüs şoförüyle tartışmaya başladı. Bu arada, bağırma seslerini duyanlar olayın yaşandığı yere gelerek durumu anlamaya çalıştı.

MİNİBÜSÜ TEKMELEDİ, KIZINA VURDU!

Çocuğunun hareket halindeki minibüsten düşmesine iyice öfkelenen anne, sinirini kızından çıkarmaya başladı. Bağırarak, “bir çocuğa sahip çıkamadın” diyen anne, herkesin gözleri önünde genç kıza ve küçük çocuğa vurmaya başladı.

Yaşananları şaşkınlıkla izleyen çevredeki vatandaşların arasında bulunan bir başka genç kadın ise küçük çocuğun annesi tarafından darp edilmesine dayanamayarak müdahale etti.

Bir yandan korku, diğer yandan can acısıyla sürekli ağlayan çocuğun annesine “sen ne biçim annesin. Çocuğun ne suçu var. Ona neden vuruyorsun” diyen genç kadınla öfkeli anne arasında söz düellosu yaşandı.

Roman anne ise, içindeki yolcularla bekleyen minibüs şoförüne bağırarak araca vurmaya başladı. Bunun üzerine tartışmanın daha fazla büyümesini istemeyen minibüs şoförü hareket ederek bölgeden uzaklaştı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam