Atçalı eczacı yok artık dedirtti!

Çalışma temposunun yoğunluğundan arta kalan zamanlarını balık avlayarak değerlendiren Atçalı eczacı Abdurrahman Gümüş’ün sosyal medyadaki paylaşımları büyük beğeni toplamaya başladı. Aydın ve Muğla açıklarında yaptığı dalışlarda zıpkınla avladığı balıkları fotoğraflayan Gümüş, yakın çevresinden büyük ilgi görüyor.

reklam
12 Temmuz 2016 0
reklam

123

Emre Sarıtekneci / Aydın Haber Ajansı – SULTANHİSAR- Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça mahallesinde eczacılık yapan 36 yaşındaki Abdurrahman Gümüş boş vakitlerinde zıpkınla balık avcılığı yapıyor. Daha çok Aydın kıyılarında dalış yaparak balık avlayan Gümüş’ün yayınladığı fotoğraflar sosyal medyada büyük beğeni topluyor. Genç yaşlarda oltayla başlayan balık tutkusunun ilerleyen yıllarda dalış yaparak zıpkın avcılığına dönüştüğünü belirten Gümüş, yakaladığı balıkların fotoğraflarını sosyal medyada takipçileri ile paylaşıyor.

1234

Sosyal medyada fenomen olma yolunda hızla ilerleyen Abdurrahman Gümüş   “Hafta sonları boş vakitlerimde Didim ya da Bodruma giderek, güzel bir mera bularak çadırımı kurarım. Sabah hava aydınlanırken ve güneş batmadan önce girerim suya. En verimli saatlerdir. 23 metreye kadar inmişliğim var fakat sığ su bayılma riski yaşamamak için 5 metreye kadar en ideal dalış mesafeleri.” şeklinde konuştu.

12345

Daha önceleri  Kiloları 3 ile 5 arasında değişen çipura, kofana ,levrek  gibi balıklar yakaladığı belirten Gümüş, son dalışında yakaladığı 15 kiloluk kemane balığı ile kendi rekorunu geliştirmiş oldu. Genç balıkçının Facebook profilinde paylaştığı 15 kiloluk kemane balığı,  yüzlerce yorum ve beğeni aldı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam