AVM ruhsatsız iddiası!

Nazilli’de yayın yapan bir gazetenin iddiasına göre, Haziran ayında hizmete giren Bamboo alışveriş merkezinin ruhsatsız olduğu ileri sürüldü.

reklam
07 Eylül 2016 2
reklam

123

Nazilli’nin ilk ve tek alışveriş merkezi Bamboo AVM’nin ruhsatsız olduğu iddia edildi. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile altyapı ve kanalizasyon sorununun çözümü için anlaşamayan AVM’nin ruhsatsız olduğu ortaya çıktı. Su aboneliği alamayan AVM’nin şantiye suyu ile sorunu çözdüğü belirtiliyor.4 ay önce faaliyete giren alışveriş merkezindeki işyeri sahiplerinin de tedirgin olduğu edinilen bilgiler arasında.
AVM’nin ruhsatsız olduğunu doğrulayan yetkili müdür İrem Akbaş “Kısa süre içerisinde ruhsat sıkıntısını ortadan kaldıracağız. Nazilli Belediyesi ile görüşmelerimiz devam ediyor” şeklinde konuştu.
AVM’nin sigorta borcu olduğu ve bu sebeple Nazilli Belediyesi tarafından yapı kullanım ruhsatı verilmediği bilgisine ulaşıldı.
AVM içerisindeki bazı iş yerlerinin ruhsatının çıktığı, diğerlerinin ise kısa süre içinde temin edileceği öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Elif

Yaz başından beri neden bu kadar çok Bamboo ile uğraştıklarını anlayamıyorum. Çıkan haberler negatif. Nazilliye yapılan yatırımlardan hoşlanmaya birileri olduğunu düşünmeye başladım. İlk defa bir avm kurulmuş herşeyi olay oldu.

Elif

Yaz başından beri neden bu kadar çok Bamboo ile uğraştıklarını anlayamıyorum. Çıkan haberler hep negatif. Nazilliye yapılan yatırımlardan hoşlanmayan birileri olduğunu düşünmeye başladım. İlk defa bir avm kurulmuş herşeyi olay oldu. Sanki Aydın Forum günlük güneşlik.

reklam

reklam