Aydın Cezaevi’nin emanet dolabını soydu

Aydın E Tipi Cezaevi’nin emanet eşya dolaplarının olduğu bölüme giren T.T. (33) dolaplardaki 120 TL, bir telefon ve alyansı çaldı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen hırsız, kıskıvrak yakalandı.

14 Mayıs 2018 - 16:54 0
reklam

Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER- Olay, Efeler’e bağlı Osman Yozgatlı Mahallesi’ndeki Aydın E Tipi Cezaevi’nde 9 Nisan’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, cezaevindeki emanet eşyaların koyulduğu dolapların olduğu bölümdeki bir cep telefonu, bir alyans ve 120 lira para çalındı. Cezaevinden çıkışta eşyalarını bulamayan vatandaş, görevlilere bilgi verdi.
İhbar üzerine çalışma başlatan Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, emanet odasındaki kameraları incelemeye aldı. Kamera görüntüleri, hırsızı ele verdi.
Kayıtlarda, cezaevindeki dostunu koltuk değnekleriyle ziyarete gelen 33 yaşındaki T.T. görülüyor. T.T. önce kendi eşyalarını dolaba koyuyor. Daha sonra çevresini kollayan T.T., başka bir dolabı açıp içindeki eşyaları alıyor. Başarıyla hırsızlık işini gerçekleştiren T.T., tekrar koltuk değneklerini alıp, sakin bir şekilde olay yerinden uzaklaşıyor.
Görüntüleri inceleyen Hırsızlık Bürosu ekipleri, kimliğini belirledikleri T.T.’yi kıskıvrak yakaladı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan T.T., çıkarıldığı Aydın Adliyesi’ne tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aydın Cezaevi’nin emanet dolabını soydu

Aydın E Tipi Cezaevi’nin emanet eşya dolaplarının olduğu bölüme giren T.T. (33) dolaplardaki 120 TL, bir telefon ve alyansı çaldı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen hırsız, kıskıvrak yakalandı.HABER İÇİN: https://goo.gl/7W9Y7p

Manşet Aydın paylaştı: 14 Mayıs 2018 Pazartesi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort