Aydın dar geldi Adana’ya gitti

Anne, oğul hırsızlık şebekesi çökertildi. Hırsızlardan biri Aydın’dan giderek, 3 gün içinde 150 bin liralık eşya çalıp sattılar. Anne-oğul, emniyet güçlerinin çalışması ile kıskıvrak yakalandı.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

123

Edinilen bilgiye göre, ilçede 3 gün içinde art arda 9 ev ve 1 iş yerinden hırsızlık olayı yaşandı. Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü bu olaylar üzerine mahallelerde sıkı güvenlik önlemleri aldı.Bu arada polis olay yerinde yaptığı incelemede Adem K.’nin (18) parmak izine rastladı. Polis zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Bu sırada polisi gören Adem K. ve yanındaki arkadaşı Hasan K. (18) kaçmaya başladı. Zanlılar kovalamaca sonrası yakalandı. Yapılan incelemede Hasan K.’nin hırsızlık yapmak için Aydın’dan geldiği ve arkadaşı Adem K.’nin evinde kaldığı öğrenildi. Ayrıca Adem K.’nin hırsızlık olayını annesi Nazlı K. (33) ile birlikte yaptığı tespit edildi. 3 kişinin de evlere balkondan girip değerli buldukları her eşyayı çaldıkları tespit edildi.

1234

Hırsızların yakalanmamak için evlerden çaldıkları altınları satmak için her seferinde başka bir kuyumcuya gittiği de belirlendi. Zanlılar sorgulandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Bu sırada Adem K. basın mensuplarına saldırmak istedi ancak polis engelledi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam