Aydın jandarmasından kaçamadı!

Aydın İl Jandarma Komutanlığı asayiş ve Trafik Timlerince icra edilen Huzur ve Güven uygulaması çalışmalarında hırsızlıktan aranan ve hakkında terör propagandası yamaktan araması bulunan S.E. isimli şüpheliyi yakaladı.

28 Kasım 2018 - 12:40 0
reklam
reklam

Aydın İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler,  Kuşadası ilçesi Güzelçamlı mahallesi Liman Caddesindeki kontrol esnasında çalıntı motosiklet ile ilgili sürdürülen araştırmada hırsızlıktan şüpheli olarak aranan ve terör propagandası yapmaktan aranan S.E. isimli şüpheliyi ikamet ettiği adrese düzenlediği operasyon neticesinde yakalayarak gözaltına aldı.

Şüphelinin yanında bir av tüfeği, av tüfeğine ait olan 5 adet dolu av  tüfeği fişeği, 1 adet  siyah saplı yaklaşık 27  cm uzunluğunda bıçak, şahsın üst aramasında siyah renkli para cüzdanındaki peceteye sarılı  3 Gr kubar esrar ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıs hırsızlık, kasten yaralamaya teşebbüs, görevli memura silahla direnme, uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak şuçlarından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak Söke Kapalı Cezaevine gönderildi. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam