Aydın polisinden kaçamadı!

37 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli tutuklandı…

28 Mart 2018 - 12:54 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-KUŞADASI- Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro İnfaz ekibince yapılan operasyonel çalışmaların sonucunda daha önce 13 ayrı dosyadan aranan ve bu suçlardan dolayı 37 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.T. tutuklandı.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda, kasten öldürme, nitelikli yağma, bina içerisinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık, basit yaralama, yaralama, hükümlü ve tutuklunun kaçması, başkalarına ait kimlik veya kimlik bilgilerinin kullanılması gibi 13 ayrı dosyadan aranan ve bu suçlardan dolayı 37 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H. T. İsimli şahıs tutuklandı.
Öte yandan silahlı tehdit, taklit anahtarla kilit açmak suretiyle hırsızlık, hakaret, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama gibi 6 dosyadan aranması olan 7 yıl 3 ay hapis cezası bulunan M. K. ile mala zarar verme ve hırsızlık suçlarından aranan 6 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan, N.A. isimli şahıslar yakalandı.
Bununla beraber, hükümlü ve tutuklunun kaçması, hırsızlık, nitelikli konut dokunulmazlığının ihlali, mala zara verme olmak üzere toplam 6 dosyadan aranması ve 5 yıl 10 ay hapis cezası bulunan A.F. ve motosiklet hırsızlığı şüphelisi A.G. isimli şahıslar göz altına alındı.
Yakalanan tüm şahıslar haklarında yapılan işlemlerin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam