Aydın zeytinyağına Kastamonu ilgisi

Aydın Ticaret Borsası’nın Kastamonu’da düzenlediği “Zeytinyağı Tadım ve Tanıtım” etkinliğine yaklaşık 1000 ziyaretçi katıldı.

27 Kasım 2018 - 13:45 0
reklam
reklam

Aydın Ticaret Borsası’nın (ATB) başlattığı zeytinyağı tadım ve tanıtım faaliyetlerinin üçüncüsü Kastamonu’da ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. ATB Başkanı Fevzi Çondur, iki gün süren etkinlikte yaklaşık 1000 ziyaretçiye ulaştıklarını belirterek, “Tadım Paneli Başkanı Yusuf Küçük ve uzman İdris Kurt, tüketicilerimize doğru zeytinyağının nasıl olması gerektiğini takım yaptırarak anlattı. Etkinliklerimiz üstün kalitedeki zeytinyağının tanınırlığını arttırmak, bilinçli bir tüketici kitlesi oluşturmak ve ülkemizde düşük olan zeytinyağı tüketiminin arttırılması için katkı sağlayacaktır” dedi.

SONRAKİ ETKİNLİK KAYSERİ’DE
Çondur, “Kastamonu etkinliğimizde Borsamıza destek veren, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası ve Kastamonu Ticaret Borsası’na Barutçuoğlu AVM yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sonraki etkinliğimizi 22-23 Aralık’ta Kayseri’de gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı. Etkinliğe ATB Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Bşk. Yrd. Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Cengiz Ülgen, Meclis Üyeleri Ali Çevik, Mustafa Akdam, Cihan Can, Mehmet Ali Avcu, Kastamonu Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Faruk Yanık, Yönetim Kurulu Başkanı Sedat İşeri, Meclis Bşk Yrd. Erol Akar, Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Serdar İzbeli, Meclis Üyesi Tarık Altıkulaç ve Genel Sekreter Neslihan Koç katılım sağladı. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam