Aydın’a yakışan tablo

Nazilli Ticaret Odası’nın Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı, iki ayrı oda temsilcilerini bir araya getirdi. Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Nazilli’ye gelerek Nuri Arslan ve ekibine destek verdi.

28 Ağustos 2018 - 17:12 0
reklam
reklam

Aylık Mizan ile Azami Fiyat Tarifelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda ayrıca Nazilli ve Aydın Ticaret Odası meclis üyelerine “Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik” hükümleri ile “2.el motorlu kara taşıtları ticareti yönetmeliği” hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.
Toplantı sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ile Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken birer konuşma yaptı. Hakan Ülken konuşmasında; “Aydın’ın ihtiyaç duyduğu yatırımlar konusunda birbirimize destek olmamız gerektiğini düşünüyorum, sorunlarımız ortak olduğuna göre çözüm arayışlarımız da ortak olmalı, Nazilli’de Sümer Üniversitesi’nin kurulması gerektiğini düşünüyoruz. Nazilli Ticaret Odası bu anlamda birlikte hareket etme arzusunda olduğumuz kurumların başında gelmektedir” dedi.
50 YIL GARANTİ
Hakan Ülken’den sonra kürsüye gelen Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan yaptığı konuşmada, 2013 yılında gerçekleşen Oda seçimlerinde üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini, ancak kısa sürede ortaya koydukları hizmetlerle bu güvene karşılık verdiklerini kaydetti. Göreve geldikleri gün, özellikle yeni hizmet binası yapımının en önemli hedefleri arsasında olduğunu ifade eden Arslan, ”Allah çabalarımızın karşılığını görmeyi nasip etti, bu bölgeye en az 50 yıl hizmet verebilecek özellikte modern bir binayı Nazilli’ye Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte kazandırdık, bu anlamda çok mutluyum, Aydın’ın ihtiyaçları konusunda her zaman masada aynı yere yumruk vurmaya hazırız, bu konuda kimsenin tereddüdü olmasın” dedi. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam