Aydın’da beklenen oldu!

Tecavüze sessiz kalan anne hakkında flaş gelişme…

31 Mart 2018 - 14:57 0
reklam
reklam

Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER-  Efeler’de 10 yaşındaki N.K.’nin babası G.K. tarafından tecavüze uğramasına sessiz kalan anne M.K.’yle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. “Korktum, sustum” diyen ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan anne M.K. ile ilgili karara itiraz edileceği öğrenildi.

Efeler’e bağlı Baltaköy Mahallesi’nde insanın kanını donduran tecavüz iddiasıyla ilgili önemli bir gelişme daha yaşandı.
Babası G.K. tarafından 1 buçuk yıldır cinsel istismara uğradığı ve annesi ile babasının cinsel ilişkisini izlemeye zorlandığı iddia edilen N.K.’nin annesi M.K., adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.
Olaya el koyan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlilerinin (ASPİM) dosya üzerinde çalıştığı öğrenildi. ASPİM’İn çalışmanın tamamlanmasının ardından tecavüze sessiz kalan anne M.K.’nin serbest bırakılmasına itiraz edeceği ifade edildi.
Başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan baba G.K. tutuklanırken, annesi M.K. “Bize bir şey yapar diye korktum ve kimseye söylemedim” diyerek kendini savunmuştu. Anne M.K., nöbetçi sulh ceza hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam