Aydın’da bıçaklar konuştu!

Aydın’ın Efeler ilçesinde, Kent Meydanı yakınlarında çıkan bıçaklı kavgada, bir kişi hayatını kaybetti. Bacağından bıçaklanan şahıs ise yaralandı. Bıçaklı saldırgan, emniyet güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

reklam
02 Eylül 2016 0
reklam

AYDIN’DA BIÇAKLI KAVGA; 1 ÖLÜ, 1 YARALI

Efeler ilçesi Atatürk Kent Meydanı’nda meydana gelen olayda bir kişi hayatını kaybetti. Aile içi bir meseleden dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunan G.G. ve eşi M.G., Atatürk Kent Meydanı’nda gezerken akrabaları olan 33 yaşındaki M.S. önlerini keserek çiftten şikayeti geri almaları istedi. Teklifi reddeden M.G. ile M.S. arasında başlayan kavgaya M.G.’nin arkadaşları 23 yaşındaki Semih G. ile 26 yaşındaki İ.Ç. de dahil oldu. Belindeki bıçağı rast gele savurmaya başlayan M.S., Semih G. ile İ.Ç.’yi yaraladı.
4 bıçak darbesi alan İsmail G., kanlar içinde yere yığıldı. Yaralı halde kaçmaya çalışan İ.Ç.’yi kovalayan saldırgan M.S., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Semih G., tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralı İ.Ç.’nin ise durumunun ciddi olmadığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam