Aydın’da böyle sapık görülmedi

Aydın’da meydana gelen taciz olayı, “Yok böyle sapıklık” dedirtti. 65 yaşındaki M.G.’nin, Güzelhisar Mahallesi’ndeki 3 kız çocuğunu taciz ettiği ortaya çıktı. Polisi şaşırtan asıl olay ise çocuk tacizcisi M.G.’nin bir köpeği taciz ederken kaydedilen görüntüleri oldu. Hem çocukları hem de hayvanları taciz eden M.G. tutuklandı.

07 Temmuz 2018 - 17:09 1
reklam

(ÖZEL HABER)- Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER- Olay, Güzelhisar Mahallesi Albayrak Caddesi’nde geçen hafta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Albayrak Caddesi’nde oturan vatandaşlar, bir kişinin balkona yarı çıplak çıkarak kendini teşhir ettiğini ihbar etti.
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu ekipleri, bölgeye giderek teşhirci vatandaşı araştırmaya başladı. Tespit ettikleri kişi, polisleri oldukça şaşırttı. Teşhircilik yaptığı öne sürülen M.G.’nin, daha önce 3 ayrı çocuğun şikayeti üzerine, ‘cinsel taciz’ iddiasıyla aranan şüpheliye benzediği belirlendi. Gözaltına alınan şüpheli, şikayetçi aileler tarafından teşhis edilince, teşhirci diye aranan M.G.’nin aynı zamanda tacizci olduğu ortaya çıktı.

KÖPEĞİ DE TACİZ ETMİŞ
Polis ekipleri, M.G. hakkındaki çalışmalarını derinleştirince daha da şaşırtan bir manzarayla karşılaştı. Çocuklara yönelik sapkın hareketleri tespit edilen şüphelinin, daha önce Orta Mahalle’de bir başka olaya karıştığı ortaya çıktı. Ancak mağdur bu kez çocuklar değil, bir köpekti. M.G.’nin sokak ortasında yakaladığı bir köpeği taciz ettiği ve cinsel organına dokunduğu çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarına takıldı.
M.G., emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı Aydın Adliyesi’nde, nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort