Aydın’da dehşet gecesi!

Aydın’ın merkez Efeler ilçesine bağlı, Işıklı yolunda biri boğazından kesilmiş, diğer sırtından bıçaklanmış iki yaralı şahıs bulun mahalle sakinleri durumu hemen 112 sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

reklam
08 Kasım 2016 0
reklam

POLİS GECE YARSI, YENİ SÜRÜLMÜŞ BAMYA TARLASINDA DELİL ARADI BİRİ BOĞAZINDAN KESİLMİŞ, İKİ KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Edinilen bilgiye göre, Efeler’e bağlı Işıklı biri boğazından kesilmiş, diğeri sırtından bıçaklanmış iki kişi yaralı halde bulundu. Hastaneye kaldırılan yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu belirtilirken, olaydan sonra otomobilini olay yerinde bırakıp kaçan bir şüpheli arandığı öğrenildi.

Polis olayı aydınlatabilmek için gece yarısı olayın meydana geldiği bölgedeki yeni sürülmüş bamya tarlasında uzun süre arama yaptı. Yol trafiğe kapatılarak çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı. Ambulans ile Aydın Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan Y.K. ve E.Y. isimli yaralılardan Y.K.’nin durumunun ağır olduğu belirtildi.
Olaydan sonra bölgede inceleme yapan polis ekipleri 20 plakalı bir otomobille bölgeye gelip şahısları bıçakladığı iddia edilen Y.E.M. isimli şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturmanın sürüyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam