Aydın’da “deprem oldu” paniği!

Aydın’da seyir halinde ilerleyen yüklü bir kamyon, şehir merkezinden geçerken üst geçite şiddetli bir şekilde çarptı. Büyük bir gürültüyle üst geçite çarpan kamyon kazasında, çevredekilerin sarsıntıyı hissetmesiyle “deprem mi oldu” sözleri kısa süreli panik yarattı. Kazada Şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

reklam
02 Eylül 2016 0
reklam

AYDIN’DA İLGİNÇ KAZA YANLIŞ YOLA GİREN KAMYON ÜST GEÇİDE ÇARPTI

Efeler İlçe Merkezi ESKO Üst geçidinde kaza meydana geldi. Yüklediği katı atık tankeri ile Söke istikametinden Denizli istikametine taşımakta olan kamyon şoförü Halil Esenli idaresindeki 32 AB 797 plakalı kamyon, otobanda şeritleri karıştırıp E-87 Karayoluna takip ederek şehir merkezine girince ilginç bir kaza yaşandı.

Eski Dörtyol istikametinden Yenidörtyol istikametine seyir halinde olan kamyon sürücüsü yüksekliği hesaplayamayınca büyük bir gürültü ile ESKO üst geçidine çarptı. Kaza nedeniyle üst geçit ve çevresinde deprem oluyormuş gibi sarsıntı yaşandı. Karayolunda sıkışıp kalan kamyon bölgeye gelen trafik polislerinin yardımı ile Yedieylül Mahallesi sapağına kadar geri geri getirilip yoluna devam edebildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, kaza nedeniyle yaklaşık bir saat trafik aksadı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam