Aydın’da duygulandıran etkinlik!

Helikopter kazasında geçtiğimiz yıl şehit düşen Yüzbaşı Serhat Sığnak başta olmak üzere tüm şehitlerin anısına 500’e yakın motosikletli Söke’den İzmir’e tur düzenledi.

02 Eylül 2018 - 20:03 0
reklam

Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinde geçen yıl yaşanan helikopter kazasında şehit olan Yüzbaşı Serhat Sığnak’ın annesinin çağrısı üzerine Aydın ve çevre illerden motosikletçiler konvoy halinde İzmir’e gitti.

500 MOTOSİKLETLİ BULUŞTU
Orhan Sığnak, annesinin isteğini kırmayarak İzmir, Aydın ve çevre illerden 500’e yakın motosikletlinin bir araya getiren yetkililere teşekkür etti.
Aynı kazada şehit olan Pilot Üsteğmen Emre Acar’ın babası Mümin Acar ise düzenlenen etkinliğin çok anlamlı olduğunu ifade ederek, “Duygularıma hakim olamıyorum. Tüm şehit ailelerimizin başı sağ olsun.” diye konuştu.

KURTBEYOĞLU’NDAN DESTEK
Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu da şehitleri rahmetle yad ettiklerini, onları anmak için düzenlenen bu organizasyona destek verdiklerini dile getirdi.
Konuşmaların ardından Söke Asri Mezarlığı’na geçen motorcular, şehit pilot Üsteğmen Emre Acar’ın mezarı başında dua etti. Motosikletliler daha sonra İzmir Konak Meydanı’na doğru hareket etti. (AA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-