Aydın’da feci olay

Kendini kaybetti, bıçakla kolunu kesti

31 Mayıs 2018 - 12:58 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler Efeler’de bıçaklı şahıs dehşet saçtı. Elindeki bıçakla kendisine zarar veren ve çevreye tehditler savuran şahıs polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirildi.
Efeler ilçesi Orta Mahalle 220 Sokak’ta yaşanan olay aile içinde yaşanan tartışmanın ardından gerçekleşti. Evdeki tartışmadan sonra sokağa çıktığı iddia edilen M.O., bıçakla kendisini sağ kolundan yaraladı.
Sokakta dolaşmaya başlayan M.O., çevredekilere tehditler savurmaya başladı. Bölgeye sevk edilen polis ekipleri, M.O’yu tedavi olması ve sakinleşmesi için ikna etmeye çalıştı. Uzun süren çabaların ardından elindeki bıçak alınarak ikna edilen M.O., ambulansa giderek tedavisini yaptırdı ancak hastaneye gitmeyi kabul etmedi.
Polislerin ifade işlemleri için karakola götürmeye çalıştığı M.O., bu kez de ekip otosuna binmemek için direndi. Polise zor anlar yaşatan M.O. ve eşi, daha sonra evlerine giderek ellerine aldıkları bıçaklarla saldırgan tavırlarını sürdürdü. Yaklaşık 1 saat süren ikna çabalarının ardından sakinleşen çift, evlerine gönderildi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort