Aydın’da flaş atama!

Aydın’da 17 yıl sonra geri döndüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevinden 2 ay bile geçmeden alınan Fikret Fuat Aktaş, 1.5 ay sonra yeniden göreve getirildi.

reklam
20 Eylül 2016 0
reklam

AYDIN TARIMDA FİKRET FUAT AKTAŞ GİTTİ GELDİ 17 YIL SONRA KAVUŞTUĞU KOLTUĞUNDA 2 AY BİLE OTURAMADI

Aydın’da 17 yıl önce görevden alınan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fikret Fuat Aktaş, 17 yıl ardan sonra yeniden il müdürü olmuş ve 20 Haziran 2016 tarihi itibariyle yeni görevine başlamıştı. Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevini yaklaşık 50 gün yürüten Fikret Fuat Aktaş, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı’ndaki görevine geri çekildi.

2 ay bile görevinin başında kalamayan Fikret Fuat Aktaş’ın yerine 12 Ağustos 2016 tarihinde Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevine daha önce Aydın’da bu görevi yürütmüş olan Salih Köksal iade edildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Salih Köksal’ın 7 Eylül 2016 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından OHAL kapsamında kalınan karar gereğince görevinden alınması sonrası eski isim Fikret Fuat Aktaş, 3. kez Aydın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevine atandı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam