Aydın’da Korkutan Çöküş!

Aydın’ın Umurlu Mahallesi’nde meydana gelen kazada korku dolu anlar yaşandı. LPG tankeri Aydın Denizli istikametinde seyir halindeyken Umurlu yakınlarında yolun çökmesiyle çukura düştü.

01 Şubat 2017 - 10:27 0
reklam

İzmir’den Aydın’ın Köşk İlçesi’ne LPG taşıyan bir tanker bu sabah saatlerinde Umurlu Mahallesi yakınlarında aniden çöken yolun içine düştü. Olay Aydın’da Efeler İlçesi’nin Umurlu Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre İzmir’den Aydın’ın Köşk İlçesi’ne LPG taşıdığı öğrenilen ismi henüz bilinmeyen 45 UA 6576 plakalı tanker şoförü, araç arıza ikazı verince tankeri yan yola çekti. Arızayı belirlemek için LPG dolu tankerin etrafında dolanmaya başlayan şoför ne olduğunu anlamadan tanker bir anda büyük bir gürültü ile çöken yoldaki çukura düştü.

Yerleşim yeri yakınlarında gerçekleşen olayda polis olaya müdahale etti. Sabotaj tehlikesine karşı güvenlik çemberi oluşturan güvenlik güçleri, tankerin başında saatlerce nöbet tuttu. Tankerin çok ağır olması ve tehlikeli madde taşıması nedeniyle bölgeye Aydın’ın en büyük çekici ve kurtarıcıları getirildi. Saatler süren çalışmaların ardından tanker düştüğü çukurdan çıkarılıp güvenli bölgeye alındı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam