Aydın’da tepki çeken fotoğraf!

3 yaşındaki çocuğa bunu yaptılar…

24 Mart 2018 - 14:22 0
reklam
reklam

Aydın’da 3 yaşındaki oğullarına alkollü içki içirip, fotoğrafını sosyal medyada paylaşan çift tepki çekti. Tepkiler üzerine sosyal medya hesabını kapatan çift hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Aydın İl Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı.
Aydın’da yaşayan Ali K. ve Hatice K. çiftinin 3 yaşındaki oğullarının elinde bira şişesi ile çekip sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar tepki çekti. Küçük çocuğa alkol verdikleri fotoğrafları paylaşan çift, fotoğrafın altına ‘Oğlumuzla içelim dedik’ yazdı. Bu duruma tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na işlem yapması için çağrıda bulundu. Tepkiler üzerine paylaşım yapılan sosyal medya hesabı kapatıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Aydın İl Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldığı belirtildi.

DAHA ÖNCE DE BENZER OLAY YAŞANMIŞTI
Aydın’da geçen 14 Haziran’da inşaat işçisi A.B. de 3 yaşındaki çocuğuna sigara ve alkollü içki içirirken çektiği fotoğrafları ‘Ağaç yaşken eğilir, canım pandam’ ve ‘Şerefe’ notlarıyla facebook sayfasından paylaşmıştı. Tepkiler yükselince A.B. fotoğrafı kaldırırken Aile ve Sosyal Politikalar Aydın İl Müdürlüğü yetkilileri A.B. hakkında soruşturma başlatmıştı. (DHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam