AYDIN’DAKİ AİLE KATLİAMINDA FLAŞ AYRINTI

SON SÖZÜ O OLMUŞ!

29 Mayıs 2018 - 16:02 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler Aydın’da anne ve babasını uyurken öldürüp intihar eden Mert Ali Doğru’nun intihar etmeden önceki son sözü, “Her şeyin sorumlusu annem ve babam. Ablama söyleyin, onu çok seviyorum” oldu. Görgü tanıkları, Mert Ali Doğru’yu 10 dakika boyunca ikna etmeye çalıştıklarını ancak başaramadıklarını söyledi.

Aydın’ı sarsan ve 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan aile katliamının perdesi kısmen aralandı. Edinilen bilgiye göre, sabah 05.00 sıralarında uyanan Mert Ali Doğru, babasının beylik tabancasını aldı. İçine mermileri yerleştirdikten sonra yatak odasında uyuyan annesi Suna Doğru’ya 5 el ateş etti. Bu sırada sesleri duyan baba Adem Doğru, yatak odasına girmeye çalıştı. Mert Ali Doğru, babasına da 3 el ateş etti. Suna-Adem Doğru çifti kanlar içinde yerde kalırken, Mert Ali Doğru 5 katlı apartmanın çatısına çıktı.

KOMŞULAR 10 DAKİKA İKNA ETMEYE ÇALIŞTI

Evden art arda gelen silah sesleri, komşuları uyandırdı. Silah sesleri üzerine polisi arayan komşulardan biri, balkona çıktığında Mert Ali Doğru’yu apartmanın çatısında gördü. Mert Ali Doğru bu sırada silahı kafasına dayamıştı. Genci 10 dakika boyunca ikna etmeye çalıştığını söyleyen görgü tanığı, o anları şöyle anlattı:
“Önce silah sesleri geldi. Polisi aradım. Sesler çok yakındaydı, ‘birileri vurulmuş’ olabilir diye düşündüm. Balkona çıktım, çocuk terastaydı. Kendisine bir şey yapmamasını, sakin olmasını söyledim. 10-15 dakika kadar ikna etmeye çalıştım. Ancak beni dinlemedi. Silahını bir kez ateşlemek istedi. Tutukluk yapınca bir kez daha tetiğe bastı. Bu kez yine silah tutukluk yaptı. ‘Ağabey sorumlusu annem ve babamdır. Ablama onu çok sevdiğimi söyleyin’ dedi. Üçüncü denemede silah ateş aldı. Mert Ali terastan yere düştü.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort