Aydın’ı kahreden intihar

Adnan Menderes Üniversitesi’nde çalışan Aytekin Özyol(44), Atatürk Kongre Merkezi’nde yaşamına son verdi. Özyol, ailesine ‘’Size iyi bir baba olamadım, beni affedin’’ şeklinde not bıraktı.

reklam
11 Ekim 2016 0
reklam

123-2

Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezindeki Meadros Salonunda saat 10.30 sıralarında meydana gelen olay herkesi şok etti. ADÜ Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’nda memur olarak görev yapan Aytekin Özyol, gece evine gitmeyince ailesi durumu emniyet güçlerine ve ADÜ yönetimine bildirdi.

ADÜ çevresinde yapılan aramalar bir sonuç vermedi. Bu sırada Atatürk Kongre Merkezindeki Meadros Salonunda görevli personel salonun kulisine malzeme almak için girdi. Aytekin Özyol’u yangın merdivenlerinde asılı olarak gören işçi olayı ADÜ görevlilerine bildirdi. Emniyet güçlerine haber veren görevliler olayın şokunu uzun süre atlatamadı.

123-3

Olay yerine intikal eden polis ve sağlık ekipleri Aytekin Özyol’un hayatını kaybettiğini belirledi. Cumhuriyet Savcılığı’nın incelediği olayda, Özyol’un cesedi otopsi için morga kaldırıldı.

Aytekin Özyol’un daha önce TEKEL’de çalıştığı ve kurumun kapanmasıyla ADÜ’ ye geçiş yaptığı bilgisine ulaşıldı. 44 yaşında hayatına son veren Özyol’un ailesine, ‘’Size iyi bir baba olamadım. Beni affedin’’ şeklinde not bıraktığı ileri sürülüyor.

Aytekin Özyol’un evli ve 1 çocuk babası olduğu bilgisine ulaşıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam