Aydınlı gazeteciye tehdit telefonları

Aydınlı Gazeteci Cemil Ağırbaşer, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Betül Akçanal’la ilgili yaptığı haberlerin ardından birilerinin kendisini arayarak tehdit ettiğini iddia ederek Efeler Karakolu’nda suç duyurusunda bulundu.

30 Kasım 2018 - 13:16 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın- EFELER- Gazeteci Cemil Ağırbaşer, tehdit telefonları aldığını belirterek suç duyurusunda bulundu. Tehditlerin ailesine kadar gittiğini dile getiren Ağırbaşer, “24 Kasım tarihinde “İYİ Parti Aydın İl Başkanı baltayı taşa vurdu” ve 28 Kasım Günü “İYİ Parti Aydın İl Başkanlığın çıkar oyunları” adlı haberlerinin ardından tehdit telefonları aldım. Gizli numaradan arayan kişiler ‘Bir daha İl Başkanı Betül Akçanal hakkında haber yapmayacaksın. İki tane kız çocuğun var dikkat et’ diye konuştular” dedi.

“BAĞLANTILAR ARAŞTIRILACAK”
Efeler Karakolu’na giderek suç duyurusunda bulunan Ağırbaşer konun araştırılıp Akçanal’la bağlantısı olup olmadığının araştırılacağını ifade etti. Olayın peşini bırakmayacağını söyleyen Ağırbaş, “Beni tehdit eden veya edenler numaradan araştırılıp bulunacak. Daha sonra ise İYİ Parti Aydın İl Başkanı Betül Akçanal ile bağlantısını olup olmadığına bakılacak. Beni asıl üzen ise sosyal medyada her yerde duyurmama rağmen Betül Akçanal’ın konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmamasıdır” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam