Aydın’lı gazi Kılıçdaroğlu’nu şikayet etti

Çine’de Özel Harekat polisi  gazi Mustafa Uzun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

11 Eylül 2018 - 23:52 0
reklam

HABER MERKEZİ  Gazi Mustafa Uzun, Sol kesimi sokaklara davet etmek, devlete karşı ayaklandırmak ve sokak çatışmalarının başlamasına sebebiyet verebileceğini düşündüğü sözlerinden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Çine Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Gazi Uzun’un şikayeti Çine Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından kabul edilerek Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına iletildi.

Kılıçdaroğlu hakkında davacı olarak suç duyurusunda bulunan gazi Mustafa Uzun, suç duyurusunda şu ifadelere başvurdu: Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, televizyonlara, ‘demokrasi elden gidiyor, tek adam rejimi diktatörlük geliyor, bizler buna CHP olarak fırsat vermeyeceğiz’ demek suretiyle sol kesimi sokaklara davet ederek halkı devlete karşı ayaklandırma sokak çatışmaları başlatma ve ülkemizi 1980 öncesinin sağ ve sol çatışmaları ortamına geri döndürme ve ülkemizin milli birlik ve beraberliğini tehlikeye düşürme ve ülkeyi kaos ortamına sokmaya çalışmalarından dolayı kendisinden yüce Türk Milleti adına davacı ve şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-