Aydınlı iş adamına çirkin tezgah!

Evini İzmir’den Aydın’da taşıtmak isteyen Berçin A. isimli kadın nakliyat firması sahibi B.T. ile bir restoranda buluştu. Bundan sonrası ise eski Türk filmlerini aratmadı. B.T. ye uyku ilacı içirerek bir kadınla çıplak fotoğraflarını çeken şantajcılar nakliyat firması sahibinden 250 bin TL para istedi.

16 Şubat 2017 - 16:26 0
reklam

Aydın’da nakliyat firması sahibi B.T. yi uyku ilacı içirdikten sonra çıplak halde bir kadınla fotoğraflarını çeken 5 kişilik şantaj çetesi, 250 bin TL para istedi. İstenilen paranın ödenmemesi durumunda ise iş adamı B.T.’nin çıplak resimlerini afiş yaptırıp tüm Aydın’a asmakla tehdit etti. Yakalanan zanlıların ifadesinde ise tuzak kuran şahsın B.T.2nin yakın arkadaşı Kadir Ç. olduğu ortaya çıktı.

İddiaya göre olay şöyle gelişti. Aydın2da nakliyat firması sahibi B.T.’ye telefon açan Berçin A. isimli kadın evini İzmir’den Aydın’a taşımak istediğini söyledi. B.T. ile konuşmak için bir restoranda buluşan Berçin A. arkadaşı Semra T. ile geldi. İddiaya göre kadınlar nakliyatçı B.T.2nin içeceğini ilaç koydu. Kısa süre sonra fenalaşan adam kadınlar tarafından bir araca bindirilerek Efeler Zafer mahallesindeki bir eve getirildi. Burada çıplak fotoğrafları çekilen B.T. bir süre sonra kendisine geldi.

Kendini yatakta çıplak halde bulan B.T. şoku üzerinden atar atmaz evden ayrıldı.

Berçin A, telefon ile B.T.’yi arayarak ellerinde Semra T. ile çekilmiş çıplak fotoğraflarının olduğunu, bunun karşılığı 250 bin lira ödemesi gerektiğini söyledi. Parayı getirmediği takdirde çekilen çıplak fotoğrafları afişe bastırarak tüm Aydın’da asacağını söyledi.
Şantaj telefonunun ardından soluğu poliste alan işadamı, başına gelenleri anlattı. Telefon numarasından yola çıkan Aydın Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, daha öncede bir butik mağazası işleten ve mahallelerinde “bal dudak kızlar” lakabıyla tanınan Berçin A. ile Semra T’yi gözaltına aldı. Zanlılar, sorgulamada kendilerini işadamının en yakın arkadaşı Kadir Ç’nin para karşılığı tuttuğunu itiraf etti. Berçin A, ifadesinde, “Kadir Ç. beni arayarak arkadaşı olan B.T’nin çok parası olduğunu söyledi. B.T’den para sızdırmak için bir planı olduğunu ve plan sonrasında bana para ödeyeceğini söyledi. Semra T. ile birlikte işadamı B.T’yi tuzağa düşürdüm” dedi. Şantajı planlayan Kadir Ç. ile birlikte olaya adı karışan Berçin A, Semra T. Aydın K. ve Macit Ö mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(Kaynak: Yeniasır)
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam