AYDINLI SÜRÜCÜLER DİKKAT

Denizli’ye gidiyorsanız bu haberi okuyun

07 Ocak 2019 - 23:12 0
reklam

Erdal Savaş/Manşet Aydın- NAZİLLİ Denizli’de akşam saatlerinde başlayan kar yağışı karayolunda ulaşımı olumsuz etkilemeye başladı. Ankara ve Antalya’ya gidecek sürücülerin dikkatli olması istenirken, özellikle Aydın’dan Denizli istikametine doğru yola çıkacak sürücülerin kış lastiklerini takmaları istendi

Denizli’de akşam saatlerinde başlayan kar yağışı Aydın’dan bu yöne gidecek sürücüleri tedirgin etti. Yollarda yaşanan aksama ve buzlanmaya karşı sürücülerin dikkatli olmasını isteyen uzmanlar, kış lastiklerinin takılması uyarısında bulundu.
ANKARA VE ANTALYA YOLU ETKİLENDİ
Kar yağışı nedeniyle Denizli-Antalya ve Denizli-Ankara yolunun belli bölümlerinde oluşan sis, görüş mesafesini olumsuz etkiliyor. Karayolları ekipleri tıkanan yolu açmak için kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor. Polis ekipleri özellikle kış lastiği ve zincir takmayan sürücüleri uyarırken tespit edilen araçlara ceza kesiyor. Bu arada, Denizli’de etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Ankara ve Antalya istikametine doğru yola çıkacak Aydın’lı sürücülerin dikkatli olmaları istenirken, mecbur kalmadıkça yola devam etmemeleri istendi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-