AYESOB’dan Müsevitoğlu’na ziyaret

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan ve beraberindeki heyet, Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’nu ziyaret etti.

16 Ağustos 2018 - 11:24 0
reklam

Aydın’da vergi barışından yararlanmak için 85 bin başvurunun yapıldığını söyleyen Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitolu, başvuru süresinin 27 Ağustos 2018 tarihine kadar uzatıldığını hatırlatarak vatandaşları bu fırsatı kaçırmamaları çağrısı yaptı.
Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul eden Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğu, kamuya yönelik borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşların 27 Ağustos günü mesai saati bitimine kadar başvurularını yapması gerektiğini hatırlattı.
Vatandaşların yapılandırma başvurularında yoğunlukla karşılaşmamaları için son günleri beklemeden işlem yapmaya çağıran Müsevitoğlu, Aydın’da bugüne kadar yaklaşık 85 bin kişinin başvuruda bulunduğunu belirtti.

AYESOB Yönetim Kurulu Başkanı Selahittin Çetindoğan ise, devlete karşı borcu olanlar için önemli avantajlar içeren kanundan yararlanmak isteyen tüm esnafların yararlanmasını istedi.
Başkan Çetindoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’nun kendilerini kabul etmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarından dolayı başarılar diledi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-