Ayın şoförüne çeyrek altın

Aydın’da ayın şoförü seçilen Osman Vurankaya ödülünü Baro Başkanı Gökhan Bozkurt’un elinden aldı.

15 Ağustos 2018 - 16:09 0
reklam

Kudret Can/Manşet Aydın-EFELER  Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından başlatılan ve her ay düzenli olarak seçilen Ayın Şoförü Ödülü’nün sahibi 1990 yılından beri şoförlük yapan 51 yaşındaki Osman Vurankaya oldu.
Aydın Son Durak Tesisleri’nde düzenlenen organizasyonu 3 yıl önce başlatarak bugün 35’ncisini gerçekleştirdiklerini belirten Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, “Bu ödüllerin gelecek yıllarda da devam etmesini diliyorum. Projeye geri dönüşler çok olumlu. Bu ay ödülün sahibi, 28 yılını bu mesleğe adayan Osman Vurankaya oldu.” dedi.
Ayın Şoförüne ödülünü ve çeyrek altınını takdim eden Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt ise toplu taşımada şoförlük yapmanın önemine değinerek, “Zor bir meslek olduğunu düşünüyorum. Sıcağı bol, trafiği yoğun bir şehirde yaşıyoruz. Haliyle, insanların bu sıkıntılardan kaynaklanan tepkilerini tolere edecek iletişimi kurabilmeniz çok önemli. Bu ödüle layık görüldüyseniz, gerçekten çok büyük bir iş başarmışsınız demektir.” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-