AYSMMO Odasında seçim heyecanı!

Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (AYSMMO) Odası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. SMMM kongre salonunda saat 13.00’te başlayacak 22. Olağan Genel Kurul 4 Haziran Cumartesi günü yapılacak.

reklam
04 Haziran 2016 0
reklam

Aydın Serbest Mali Müşavirler Odası başkanı ise Pazar günü saat 17:00’de belirlenecek. 850’ye yakın üye Pazar günü başkanlarını belirlemek için oy kullanacak. 22. Olağan Genel Kurul’da başkanlık için Vedat Baskın, Sabri Küçük ve Rıza Yörüyen yarışacak. Söke’de de seçim heyecanı yaşanıyor. Uzun yıllar yönetimlerde yer verilmeyen ve dışlanan Sökeli mali müşavir ve muhasebeciler bu kez ÖZGÜR AYDIN GRUBU Başkanı Vedat Baskın listesinden yönetimde yer alma şansı elde ettiler. 2. sıra yönetim kurulu ve 1. sıra denetim kurulu adaylığı verilen Sökeli mali müşavir ve muhasebecilerin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi bekleniyor.

123

Sökeli Mali Müşavirler Serdar Yılmaz yönetim kurulu 2. sıra ve Adem Efe de denetim kurulu 1. sıradan listede yer alıyorlar. Seçimin Vedat Baskın tarafından kazanılması halinde Söke, uzun yıllar dışlandıkları Aydın yönetimine temsilci göndermiş olacaklar. 20 yılldır oda bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Vedat Baskın, odanın kaynaklarının üyelerin menfaatlerine uygun kullanılmasına özen göstermesiyle tanınıyor.

 

Dürüstlüğü, herkese eşit yaklaşımı ve gençlerin yönetimde yer almasını savunan bir yapıya sahip olan Baskın, “Başkan adayı olan diğer arkadaşlarımı ve listelerinde yer alan meslektaşlarıma başarılar diliyorum. Üyelerimizin Cumartesi günü yapılacak genel kurula katılmalarını istiyorum. Odalarına sahip çıksınlar. İstek ve taleplerini hatta şikayetlerini genel kurulda dile getirsinler. Bu mesleğimizin daha sağlıklı yapıya kavuşmasını sağlar.” dedi. Üyelerin genel kurula ve başkan seçimine önem vermelerini isteyen Baskın, “Meslektaşlarımız genel kurulda dilek ve temennide bulunsunlar. Eleştiri yapsınlar ki; biz başkan adayları ve yönetimlerde yer alacak isimler için yol gösterici bir adım olsun. Değişim için geliyoruz, diyoruz. Bu değişim nasıl olacak? Değişim daha iyiye ulaşmak için olmalıdır. İçi boş değişim söylemine karşıyız. Değişim sadece kişlerle ve yeni seçilecek yöneticilerle, kurullarla değil; ilkelerin, prensiplerin, kuralların kalıcılığını sağlamakla birlikte anlamlıdır. Gurubumuzun misyonu ve vizyonu ile sizlerin oda yönetiminden beklentilerini karşılamak amacıyla, vereceğiniz destek ve önerilerinizle mesleğimizi daha ileriye taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin desteklerini bekliyorum. Şahsım ve listemizdeki arkadaşlarımız olarak mesleğimizi daha ileriye taşımaya adayız. Üyelerimiz bizi seçer ve yönetime lâyık görürlerse farkı fark ettireceğimizi söylüyoruz. Beş kişilik yönetim ve üç kişiden oluşan denetim kurulumuz tamamen gençlerden oluşuyor. Üyelerimizin desteğini bekliyoruz.” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam