AYSO meclisinde Gökhan Maraş dönemi

Aydın Sanayi Odası’nda meclis başkanı değişti. OKT Trailer firmasının ve ASTİM Organize Sanayinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Gökhan Maraş, Aydın Sanayi Odası’nın Meclis başkanlığı görevine seçildi.

16 Nisan 2018 - 17:27 0
reklam
reklam

Kudret Can/Manşet Aydın-Efeler Aydın Sanayi Odası’nda 7 Nisan’daki meclis üyeliği seçimleri ardından Odanın organ seçimleri gerçekleştirildi. Yapılan seçimlerde Gökhan Maraş, dört yıl boyunca odanın meclisini yönetmek üzere seçildi. Maraş, OKT Trailer firmasının sahibi ve aynı zamanda ASTİM Organize Sanayinin Yönetim Kurulu Başkanı.

AYSO’nun ilk Meclis Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, ‘’Tüm üyelerimizin desteği ile güzel bir seçim geçirdik. Öncelikle yeni Meclis Başkanımız Gökhan Maraş’ı ve Meclis Başkan Yardımcıları Sermin Kırıcı ve Kazım Demir ve siz değerli meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Başarılı bir 4 yıl geçirmeyi diliyorum’’ dedi.

Gökhan Maraş başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu seçimi sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin seçilirken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Merve Alpargun Altıntaş ve Sinan Yılmaz, Sayman üye ise Hakkı Gözlüklü oldu. Okan Yıldız, Mehmet Küçük, Nuri Önel, Ufuk Dursun ve Murat Aksüt de Yönetim Kuruluna dahil olan yeni isimlerden oldular.
GÖKHAN MARAŞ KİMDİR?
OSB’nin yeni Başkanı Gökhan Maraş, 1983 yılında Aydın’da doğdu. Ortaöğretim ve liseyi Aydın’da tamamladı. İktisat Fakültesinden mezun oldu. OKT TRALER A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve TREDER Yönetim Kurulu görevini yürüten Maraş, uzun bir süre şirketin İtalya ayağında faaliyet gösterdi. İyi derecede İtalyanca konuşan Maraş, evli.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam