AYTO’dan eğitim örneği

Aydın Ticaret Odası, akreditasyon sistemi iyi uygulama örneği olarak, AYTO Akademi eğitimlerine personellerini de dahil etti. Uygulamaya göre, AYTO Personelleri uzman oldukları bir konuda, diğer personel arkadaşlarına eğitim verecek.

30 Mayıs 2018 - 16:48 0
reklam

Merve Danışman/Manşet Aydın-Efeler Uygulama kapsamında ilk eğitimi İç Ticaret Memuru Kadir Tornay, Reklam, Halkla İlişkiler alanında gerçekleştirdi. Tornay, reklam nedir, reklam ne satar, ihtiyaç mı istek mi imaj mı satın alıyoruz yoksa ürün mü gibi soruların yanıtlandığı eğitimde, AYTO personelinin kişisel gelişimlerine katkı sağladı.

Yapılacak eğitimlerin akreditasyon sistemi iyi uygulama örneği olarak öncelikle kurum kültürünün geliştirilmesine katkı sağlayacağına inandığını belirten AYTO Genel Sekreteri İlknur Kabasakal, “Personel arkadaşlarım birbirlerine katkı yapmanın yanında kolektif olarak kurumu da geliştirecekler ve kendi potansiyellerini görme imkanına da sahip olacaklar. Bugün gerçekleştirdiğimiz eğitim, lisansını İletişim Fakültesi’nde tamamlayan personel arkadaşımız Kadir Tornay tarafından reklam alanında verildi. Aramızda matematik mezunundan, arkeoloji mezununa kadar çok farklı alanlarda eğitim verebilecek arkadaşlarımız var. Eminim eğitimler tamamlandığında çok farklı bakış açılarına sahip birer birey olarak odamızın hizmet kalitesine önemli katkılar sağlayacağız” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort