“Babamın oğlu olsa tanımam”

Yeni başkan Ömer Günel ,hizmet sektöründe faaliyet gösteren kafeterya ve restoran gibi işletmelerin yasal sınırların dışına çıkarak uygunsuz işgaliye yapmasının Kuşadası’ndaki önemli sorunlardan biri olduğunu ifade etti.

14 Nisan 2019 - 13:39 0
reklam

Oğuzhan Boysan / Manşet Aydın-KUŞADASI- Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, turizm sezonunun başlamasına kısa bir süre kala, Sağlık ve Barbaros caddelerindeki dükkanları dolaşarak denetim yaptı.
CHP’li Başkan Ömer Günel, mazbatasını aldıktan sonra Kuşadası’ndaki ilk denetimini yaptı. İlçe ekonomisinin kalbinin attığı Sağlık ve Barbaros caddelerindeki dükkanları dolaşan Günel, turizm sezonu boyunca yasa dışı hiçbir uygulamaya izin verilmeyeceğini söyledi.

KİMSEYE AYRICALIK YOK
Belediyede görevli zabıta memurlarına gerekli talimatı verdiğini belirten Ömer Günel, “Kimseye ayrıcalıklı işlem yapılmayacak. Babamın oğlu olsa tanımam. Sokakların ve caddelerin düzensiz şekilde kullanımına fırsat vermeyeceğiz“ dedi.
Kuşadası’nın en önemli sorununun hizmet sektöründe faaliyet gösteren kafeterya ve restoran gibi işletmelerin yasal sınırların dışına çıkarak uygunsuz işgaliye yapması olduğunu vurgulayan Günel, sözlerini şöyle tamamladı: “Tüm esnaf arkadaşlarımıza çağrıda bulunuyorum. Eviniz nasıl tertipli düzenli ise iş yerinizin bulunduğu sokaklar, caddeler de bu düzen içinde olacak. Kuşadası çarşılarının en büyük olumsuzluklarından biri olan düzensiz işgaliyeye izin vermeyeceğiz”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-