Bak sen şu ‘FETÖ’CÜYE

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PDY) soruşturması kapsamında tutuklanan kar helvacı Cumhur Y.’nin, sosyal medya hesabından Fethullah Gülen’i öven yazılar ile hükümet aleyhinde paylaşımlarda bulunduğu ortaya çıktı.

reklam
15 Eylül 2016 0
reklam

3

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Aydın’ın Nazilli ilçesinde belediye binasının arkasında bulunan işyerinde eşiyle birlikte kar helvası satarak geçimini sağlayan ve bu yolla hatırı sayılır bir servet kazandığı ileri sürülen Cumhur Y.’nin, sosyal medya hesabında terör elebaşı Fethullah Gülen’i öven, hükümeti ise eleştiren yazılar paylaştığı ortaya çıktı.

Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanıp cezaevine konulan kar helvacı Cumhur Y.’nin kendisine ait sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarda Fethullah Gülen benzeri beddua içerikli yazılar paylaştığı görüldü.

Samanyolu Televizyonunun Türksat’tan kaldırılması kararını eleştiren bir paylaşımı sayfasına taşıyan Cumhur Y., bu hareketiyle açıkça Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşından yana tavır aldığını net bir şekilde ortaya koymuş oldu.

fetopaylasim-nazman 1

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam