Bakan Selçuk’tan engelli Erten’e yardım eli

Germencikli 26 yaşındaki Coşkun Erten’in akülü araç çağrısını duyan Aydınlı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan jet hızında yardım geldi. Selçuk’un talimatıyla Erten, bakım merkezine alınacak öte yandan akülü aracına kavuşacak

27 Ağustos 2018 - 18:03 0
reklam

Şeker hastalığı nedeniyle sol bacağı dizinin üstünden kesilen ve kilosu nedeniyle protez bacağını kullanamayan Coşkun Erten, geçtiğimiz gün akülü araç istemişti.
JET HIZINDA YARDIM
Engelli gencin çağrısını duyan Aydınlı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan yardım talimatı geldi. Talimatı alan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik, Erten’i ziyaret ederek bakım merkezinde tedaviye alınacağını ve 3 tekerlekli akülü araç verileceğini müjdeledi.
TEDAVİ ALTINA ALINACAK
Erten’in bakımı için Pamukören Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne götürülmesi amacıyla çalışma başlatıldığını ifade eden Bozçelik, en kısa sürede 3 tekerlekli akülü aracın da temin edileceğini söyledi.
İNTERNET İKNA ETTİ
Bakım merkezinde internet olup olmadığını soran Coşkun Erten, olduğunu öğrenince “Bakım merkezine gitmek istiyorum. Beni oraya götürün” dedi. (DHA)

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-