Başkan Alıcık, polisleri unutmadı

Başkan Alıcık, 173. Yılını kutlayan Türk Polis Teşkilatı’na yönelik bir tebrik mesajı yayımladı.

09 Nisan 2018 - 10:17 0
reklam
reklam

Kudret Can/Manşet Aydın-Nazilli Tüm polis teşkilatının haftasını kutlayan Alıcık, “Emniyet Teşkilatımız, sadece adi suçlarla değil, ülkemizi parçalamak isteyen vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmektedir.” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü ve halkın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatına müteşekkir olduğunu belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, mesajında şunları kaydetti,.
“Güvenliğimiz tehlikeye girdiği zaman hatırladığımız polislerimiz, her geçen gün gelişen ve değişen şartlar altında, yeni suç tipleriyle başa çıkabilmek için, sürekli kendilerini geliştirmektedirler. Emniyet Teşkilatımız, sadece adi suçlarla değil, ülkemizi parçalamak isteyen vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmektedir.
Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde özellikle de şehrimizde görev yapan tüm polislerin Polis Haftası’nı kutluyorum” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam