Başkan Ertürk’ten sağlık çalışanlarına ziyaret

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Kuyucak İlçe Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

14 Mart 2019 - 20:08 0
reklam

Kuyucak Devlet Hastanesini ziyaret eden Başkan Ertürk, sağlık emekçilerine yapılan kötü muamele ve şiddeti tasvip etmediğini dile getirip, sağlık müessesesi çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

Hastanede muayenelerini gezerek doktorlarla görüşen Başkan Ertürk, “Karşılaştığı türlü güçlüklere rağmen, Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan doktorlarımız başta olmak üzere, tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım” diye konuştu.

Halk sağlığı için gecesini gündüze katan yoğun bir tempoyla çalışan sağlık çalışanlarının toplum içerisinde çok önemli bir konumda olduğunu belirten Başkan Ertürk, özverili hizmetlerinden dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Kuyucak İlçe Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Oktay Bay ve hastane hekimleri Başkan Ertürk’e yapmış oldukları ziyaret için teşekkürlerini ilettiler. Ayrıca ziyate AK Parti Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü ve Meclis üyeleri de katıldı. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-