Başkan, OSB’de temel attı

Alıcık; “Sanayi bölgesi Nazilli’nin farklı bir yüzü oldu. Bu dükkanlar OSB ile entegre olmuş vaziyette. Burada 11 dükkan yapılacak ve sonrasında bu yerleri ihale ile satacak veya kiralayacağız.”

11 Mayıs 2018 - 14:43 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ-  Nazilli Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılacak 11 iş yerinin temel atma töreni Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın katılımıyla gerçekleşti. Nazilli Belediyesi tarafından Organize Sanayi Bölgesi 1032 sokakta yapılacak 11 iş yerinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Başkan Haluk Alıcık’ın katılımıyla düzenlenen törende kurban kesilerek ilk beton döküldü.

İHALE TUTARI 1 MİLYON 185 LİRA
140 metrekareden oluşan dükkanların ihale bedelinin 1 milyon 185 Lira olduğu öğrenildi. Yüklenici firmanın 180 gün sonunda iş yerlerini teslim edeceği bildirildi.

“GELİRLERİ ARTTIRMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Nazilli Belediyesi’nin gelirlerini arttırmak amacıyla bu tür projeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Alıcık, “Sanayi bölgesi Nazilli’nin farklı bir yüzü oldu. Bu dükkanlar OSB ile entegre olmuş vaziyette. Burada 11 dükkan yapılacak ve sonrasında bu yerleri ihale ile satacak veya kiralayacağız” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam