Başsavcı Çoban’dan veda ziyareti

HSK kararnamesiyle, Didim Cumhuriyet Başsavcısı iken Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Fatih Çoban, Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyetine veda ziyareti gerçekleştirdi.

16 Ağustos 2018 - 15:11 0
reklam
reklam

Oktay ÇİFTÇİ/Manşet Aydın-DİDİM-Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesi ile Didim Cumhuriyet Başsavcısı iken Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Fatih Çoban, Didim Çalışan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Çoban’ı Cemiyet Başkanı Bülent Eser, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları ağırladı.

Ziyarette konuşan Başsavcı Fatih Çoban, “Bizler, görev verilir o göreve icabet ederiz. Hizmet ülkemizin her yerinde aynıdır. Kısa bir zaman Didim’de kaldım. Didim ve sizler her zaman şahsıma ve mensubu olduğum camiaya anlayışla yaklaştınız. Hepinize şahsınız ve üyelerinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Eser ise, Çoban’ın çalışmaları ile Didim’e bir çok katkıda bulunduğu belirterek, “Gazeteci arkadaşlarımıza her konuda destek oldunuz. Veda ziyaretiniz ile bizleri onurlandırdınız Gittiğiniz yeni görev yerinizde başarılı çalışmalarınızın devam edeceğine inanıyor, yolunuzun açık olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam