Bayram Aydın’a yaradı

Ramazan ayının ardından bayram tatiliyle birlikte vatandaş soluğu deniz, kum ve güneş de aldı. Aydın’ın birçok sahil kentinde hemen hemen aynı manzara yaşandı. İşte Mustafa Çelik’in objektifini takılanlar

reklam
07 Temmuz 2016 0
reklam

 

haberici (2)

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Geçtiğimiz günlerde son yılların en kötü turizm sezonunu geçirirken Ramazan Bayramı sahillere hareketlilik getirdi. Tatil beldelerinin neredeyse hepsi tatilde %100 doluluk oranına ulaştı.

Aydınlı vatandaşlar ise bayram tatili için Didim ve Kuşadası kumsallarını doldurdu. Didim Yeşilkent, İmbat ve Altınkum plajlarında denize girip güneşlenen vatandaşlar tatilin tadını çıkardı. Hınca hınç dolan plajlarda renkli görüntüler ortaya çıktı.

haberici (1)

Kuşadası’n da ise vatandaşlar Kadınlar Plajı ve Dilek Yarımadası Milli Park’ında plajlarda adım atacak yer kalmadı. Ege’nin serin sularında denize girip, güneşlenen ve su sporları yapan taticiler, büyük şehirlerin stresinden uzak kalarak, dinlenmenin keyfini çıkardı.

Yabancı turistlerle birlikte sahilleri dolduran yerli turistler, esnafın yüzünü güldürdü. Durumdan memnun olan esnaf, Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması dolayısıyla turizmde ve işlerinde hareketlilik başladığını bildirdi.

HABER İÇİ DİĞER FOTOĞRAFLAR

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam