Bayramın birinci günü Altınkum Plajı doldu taştı

Sıcak havadan bunalan vatandaşlar denize akın etti. Bayram tatilini ve sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar Didim Altınkum plajının yolunu tuttu. Kimi serinlemek için denize girdi, kimi ailesiyle birlikte mangal yapmanın keyfini yaşadı.

21 Ağustos 2018 - 14:21 0
reklam

Oktay ÇİFTÇİ/ Manşet Aydın- DİDİM- Havanın sıcak olmasını ve bayram tatilini fırsat bilen tatilciler Altınkum plajına akın etti. Tatilini Didim’de geçiren vatandaşlar aileleriyle birlikte piknik alanlarına ve sahillere doldu. Sıcak havadan bunalan vatandaşlar, denize girerek serinlerken bazı vatandaşlar da ailesiyle birlikte mangal yaptı. 9 günlük Bayram tatili için Altınkum Plajı’nı tercih ettiklerini ifade eden Apdullah Çakırbey “Kaç aydır çalışıyorduk. 9 günlük Bayram tatilini fırsat bilip tatil yapalım dedik. Bir hafta boyunca burada kamp yapmayı planlıyorum. Bugün bayramın birinci günü ailemle kamp planlıyorum. Yer arıyoruz, yer bulamıyoruz, onun için bekliyoruz” diye konuştu

Muhammet Okan ise, “Tatil için geldik. Denize gireceğiz. Eşimle birlikte kebap yapıyoruz. Eğleniyoruz, güzel geçiyor günümüz” dedi.

Didim’de yaşanan yoğunluğun Bayram tatilinden sonra azalması bekleniyor.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-