Belediye Başkan adaylığını açıkladı!

Sıcak gelişme: Belediye Başkan adaylığını açıkladı!

15 Nisan 2018 - 16:25 0
reklam
reklam

Zeynep İNAK/Manşet Aydın-KUŞADASI- Kuşadası Belediye Başkan aday adaylığı resmi açıklamasını, Kasım Yaman Parkı’nda kahvaltılı toplantıda açıklayan Avukat Ömer Günel, yüzlerce kişinin desteği ile siyasi çalışmalarına hız verdi. Daha önce de, CHP Kuşadası Belediye Başkan aday adayı olan Avukat Ömer Günel, 2019 yerel seçimleri için yeni bir başlangıç yaptı.
Yüzlerce kişinin katılarak destek verdiği kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan Ömer Günel, “Ben bugüne kadar bana inanan hiç kimseyi yarı yolda bırakmadım. Dün yürüdüğüm arkadaşlarım ile bugün de beraberim.Yeni ilişkilerimiz ve dostluklarımız ile daha da büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Kuşadası’nda dokunmadığımız insan, selam vermediğimiz kişi kalmayacak.
Bu uzun yolculukta bana destek olan arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız. Umudumuzu hiç yitirmeden yolculuğumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“ERKEN KALKAN YOL ALIR”
Öte yandan, Av. Ömer Günel’in kahvaltılı adaylık açıklamasına Kuşadası CHP İlçe Başkanı Ahmet Ekmekçi de katılarak, başarılar dileğinde bulundu.
Av. Ömer Günel, “Erken kalkan yol alır” sloganı ile başlattığı siyasi çalışmalarına CHP Belediye Meclis Üyesi olarak adım atmıştı.
Evli ve iki çocuk babası olan Av Ömer Günel, pek çok amatör spor kulübünün de kurucusu olarak biliniyor.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam