Belediyenin borcunu afiş yaptırdı

Bozdoğan Belediye Başkanı seçilen Ufuk Altıntaş, ilçe merkezinde bulunan binaların balkonuna astırdığı afişler ile belediyenin borcunu paylaştı. 34 bin nüfusu bulunan ilçede belediyenin 78 milyon TL borcu ile karşılaşan Altıntaş’ın müfettiş görevlendirdiği öğrenildi.

16 Nisan 2019 - 11:15 0
reklam

31 Mart seçimlerinde Bozdoğan’daki belediye başkanlığı yarışını kazanan CHP’li Tümer Apaydın’ı geride bırakan Cumhur İttifakı Adayı Ufuk Altıntaş olmuştu. Bozdoğan Belediye Başkanı seçilen Ufuk Altıntaş geçtiğimiz günlerde mazbatasını alarak resmen göreve başlamıştı.

“HİZMET SEFERİNE BAŞLIYORUZ”

Belediye binasını önünde konuşan yeni başkan, vatandaşın yetkiyi kendilerine verdiğini söyleyerek Bozdoğan’a gönül belediyeciliği getireceğini söylemişti. Altıntaş, “Biz kavga için değil hizmet için geldik. Allah’ın izni ile hizmet seferine başlıyoruz” demişti.

BELEDİYENİN BORCUNU AFİŞ YAPTIRDI

Mazbatasını alarak göreve başlayan Altıntaş, belediyenin 78 milyon TL borcu ile karşılaştı. Borcu ilçede bulunan çeşitli binalara astığı afiş ile paylaşan Altıntaş, hazırlanan afişte “Toplam 77.963.700.04 TL borç ile belediyeyi borç almış bulunmaktayım” ifadesine yer verdi.

(HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-