“Ben de varım” dedi!

Nazilli Belediyespor’da 3 yıl boyunca genel kaptanlık ve 2 yıl asbaşkanlık görevini üstlenen ilçenin ünlü isimlerinden emekli öğretmen ve Gazeteci Erdoğan Eker, genel kurulda başkan adayı olduğunu resmen açıkladı.

reklam
26 Aralık 2016 2
reklam

Emre Sarıtekneci / Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor’da 27 Aralık Salı günü yapılacak olan kongrede başkan adayları netleşmeye başladı. Son olarak Nazilli’nin tanıdığı isimlerden, Erdoğan Eker Başkan adayı olduğunu resmen açıkladı. Nazilli Belediyespor’da 2 yıl asbaşkanlık görevini üstlenen, 3 yıl genel kaptanlık yapan, 69 yaşındaki emekli öğretmen ve gazeteci Erdoğan Eker, Nazilli Belediyespor’a başkan adayı olduğunu açıkladı.

Nazilli Belediyespor için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirten Erdoğan Eker, görevi üstlendiği taktirde “Nazilli Belediyespor Nazilli’nin markası ve ilçenin gururu, Saygı ve sevgiye dayanan şeffaf bir yönetim anlayışıyla doğru ve akılcı transfer politikaları izleyeceğiz. Nazilli Belediyespor’u daha güçlü bir hale getirmek için onursal Başkanımız Haluk Alıcık ile uyum içinde çalışacağız, Nazillispor’da şimdiye kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam