Biçer, 3 puanla başlamak istiyor

Nazilli Belediyespor teknik direktörü Cüneyt Biçer Hacettepe karşılaşması hakkında açıklamalarda bulundu. Biçer, ligin ilk maçında galip gelmek istediklerini vurguladı.

reklam
02 Eylül 2016 0
reklam

123

Mustafa Çelik/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor teknik direktörü Cüneyt Biçer, Cumartesi günü oynanacak olan Hacettepe karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu. Biçer, uzunca bir hazırlık döneminin sonuna geldiklerini ve bu süreci istenilen şekilde geçirdiklerini belirterek, “Bütün hedefimiz Hacettepe maçına kadar hazır olmaktı. Ligin ilk maçında yaklaşık 2 ay sürdürdüğümüz hazırlıklarımızın meyvesini almak istiyoruz. İyi oyun oynayarak sezona galibiyetle başlamak istiyoruz.” dedi.

EN VERİMLİ 11 KİŞİ SAHADA OLACAK

Takımda bulunan 26 futbolcunun da ilk on birde oynayabilecek kapasitede olduğunu ve İlk on biri aşağı yukarı belirlediğine vurgu yapan Biçer, “Hafta içinde yapılan antrenmanlarda en iyi verim veren 11 oyuncu sahada olacak.” İfadelerini kullandı.

TARAFTARA ÇAĞRI YAPTI

Taraftarlardan ısrarla aynı şeyi istediklerine dikkat çeken teknik direktör Biçer,  bir hedefin olduğunu ve o hedefe yürürken taraftarın kendileri için itici güç olmasını istediklerinin altını çizdi. Biçer, siyah beyazlı taraftarların lig boyunca içerde dışarıda kendilerini yalnız bırakmamasını ısrarla istediğini dile getirdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam