Biçer, “Çıkışın başlangıcı olacak!”

Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, İstanbulspor karşılaşmasının ardından basın toplantısı düzenledi. Biçer, hem oyunculara hem de taraftara teşekkür etti.

reklam
10 Ekim 2016 0
reklam

01
Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor’da sezonun ilk iç saha galibiyetinin sevinci yaşanıyor. Zorlu maçta İstanbulspor’u 1-0 deviren siyah inciler, bu galibiyetle birlikte yeni bir başlangıç yapmak istiyor. İstanbulspor maçında kazanılan üç puanın oyuncuların mücadelesiyle birlikte geldiğini vurgulayan teknik patron Cüneyt Biçer, maçtan sonra basın mensuplarıyla bir araya geldi. Biçer, “Öncelikle mutluyuz kazandığımız için. Geride bıraktığımız çok zor iki haftanın ardından içeride kazanmamız gereken bir maç oynadık. Hem ilk 11’de oyuna başlayan hem de sonradan oyuna giren tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok iyi bir mücadele verdiler, kazanmak için ellerinden geleni yaptılar. En önemli şey sahada mücadeleyi göstermekti. O mücadeleyi gösterdiğimiz her maçı kazanabileceğimizi defalarca konuştuk. Özellikle ikinci devredeki baskı ciddi anlamda bizim sonuca gitmemizde yardımcı oldu. Şanssızlıklarımız var. Direkten dönen iki top gol olsa belki biraz daha rahat bir galibiyet olacaktı. Ama şu durum içerisinde ligin üst sıralarına çıkmak için 1-0 kazanmak önemliydi. Ayrıca oyun içerisinde zaman zaman kızgınlıkta gösterseler, tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz. İnşallah bu maç çıkışın başlangıcı olur.” dedi.

GENÇLERE GÜVENMEK LAZIM

Basın toplantısında, oyuna sonradan girip Nazilli Belediyespor’un tek golünü atan 19 yaşındaki Mert Çapar’la ilgili değerlendirmelerde bulunan Cüneyt Biçer, “Mert Çapar önemli bir nokta benim için. Ben bunu hep söyledim. Genç çocuklara inanmak, güvenmek lazım. Güvendik oyuna aldık, abilerinin ve bizim direktiflerimizi uyguladı ve başarıya ulaştı. Onun adına da mutluyuz. İnşallah devamı gelir.” ifadelerini kullandı.
Gökhan Çakır ile ilgili sorulan soru üzerine açıklama yapan Cüneyt Biçer, Gökhan Çakır’ın kulübe de yediği kırmızı kartla ilgili olarak “Saçma bir kart olduğunu düşünüyorum. 2 haftadır yeniliyoruz, toplar direkten dönüyor, kendi adına dolup taşmasıdır. Ama hakem farklı değerlendirdi. Görüştük hakemle olayı anlattık. İnşallah en az cezayı alır.” şeklinde konuştu

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam